Platon Finance a Divadlo Scéna

Vloženo: 29 Prosinec 2020  |  Přečteno: 1606 x

Dnem, 29.12.2020, se firma "Platon Finance" stala "Oficiálním partnerem" Divadla Scéna. Děkujeme. Jsme rádi, že máme dalšího pohádkového partnera.

PLATON FINANCE je fintechový holding, který sdružuje společnosti z Anglie, Estonska, Slovenska a České republiky. Mezi hlavní činnosti patří zajištění bezpečného platebního styku na trhu s kryptoměnami. Jedná se o unikátní ekosystém Platon Life, určený pro veřejnost.

O SLUŽBÁCH:

Platon Finance uvedla na světový trh exkluzivní službu: Zabezpečenou peněženku pro digitální měny s možností pojištění uložených kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, PlatonCoin). Zabezpečení zajišťuje světový lídr internetové bezpečnosti, společnost Broadcom (dříve Symantec), poskytuje mezinárodní poradenská společnost Anderson a.s.

O EKOSYSTÉMU:

Platon Life je především zabezpečený ekosystém, který poskytuje pojištěnou peněženku až do výše půl milionu EUR. Platon Life také zahrnuje kryptoměnu PlatonCoin (PLTC), kterou lze použít jako měnu v ekosystému. Můžete ji mít v naší peněžence, kde budete mít okamžitý přehled o cenách a výhodách a samozřejmě můžete také používat kryptoměnu k okamžitým platbám. Ekosystém se také skládá ze vzdělávací části, která bude přístupná pro všechny a nedávno spuštěného Platon Store, platformy pro zapojení firem i jednotlivců do digitálních plateb.

O PLATONCOINU:

PlatonCoin (PLTC) je kryptoměna ekosystému Platon Life. S PLTC můžete samozřejmě platit, například u našich partnerů. Transakce je dokončena za několik sekund a je zcela bezpečná díky technologii blockchain. PLTC si můžete koupit i na vybraných kryptoburzách. PlatonCoin je most, který může pomoci bez rozdílu všem lidem se vzdělat o financích a naučit se tuto novou formu peněz používat v praxi, firmám se rychle adaptovat na probíhající změny a přejít na čím dál preferovanější podobu bezhotovostního on-line prodeje a propojit všechny tyto skupiny na jedné platformě.

O PLATON STORE:

Platon Finance nedávno splnila další významný milník a otevřela platformu s názvem Platon Store. Platon Store je první platforma svého druhu, která umožňuje plné zapojení všech jednotlivců i firem, do nového finančního odvětví - digitálních měn. Zároveň poskytuje zabezpečení na nejvyšší úrovni a pojištění vkladů v digitální peněžence. To vše v jediné, uživatelsky přívětivé platformě. Kromě toho Platon Store poskytuje také unikátní možnost získat velké slevy na zboží a služby prostřednictvím voucherů, které mohou být využity u partnerských firem, mezi které patří například Mall.cz, Footshop.cz, Rohlik.cz nebo Louis Vuitton (seznam všech aktuálních partnerů najdete zde).

Info o textu


Skřítek

 

Ahoj, já jsem Scéňák

Scéna Newsletter
Přihlášením k odběru novinek Divadla Scéna, souhlasíte se zpracováním osobních údajů. GDPR podrobněji zde.

Partneři

  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner